hızlı kilo alma

Kanıtlanmış Hızlı Kilo Alma Yöntemleri

Metabolizma hızınız yüksek ya da günlük kalori ihtiyacınızı karşılayamıyor olabilirsiniz. Bunun için etkisi kanıtlanmış en iyi hızlı kilo alma yöntemlerini ve yapılmaması gereken hataları sizin için araştırdık. Sağlıklı yöntemlerle hızlı kilo almak istiyorsanız işte yapılması gerekenler.

Sağlıklı Yöntemlerle Hızlı Kilo Alma Püf Noktaları!

1. Daha fazla kalori:

Denklem basit eğer vücudunuzun yaktığından daha fazla kalori alırsanız kilo almaya başlarsınız. Peki ne mi yemelisiniz? Protein, karbonhidrat ve yağ temel besin maddelerinizi oluşturacak. Ayrıca besinlerden aldığınız proteinin kas kütlenizdeki artışı sağlayacak ve göbek olmadan homojen olarak kilo kazanmanızda faydalı olcak.

 2. En az 3 öğün:

Daha sık yemeye özen gösterin. 3 ana öğününüzde karbonhidrat, protein ve yağ içeren makro besinler mutlaka olmalı. Ara öğünlerinizde ise kuruyemiş, lifli protein müsli ve kurutulmuş meyveler iyi birer tercih olacaktır.

3. Gainer ürünleri kullanın:hardline progainer

İyi bir gainer ürünü kullanarak 1 ay gibi bir sürede ortalama 5-6 kg sonuç almak mümkün. Ancak bu ürünler yüksek miktarda kalori içerdiklerinden göbek bölgesinde birikimi engellemek için spor yapmanız gerekmekte. Yüksek kalorili diyet ile spor yapmak sanıldığının aksine size daha hızlı kilo kazandıracaktır. Hardline Progainer 3000 bu dönemde ayna karşısında sizi şaşırtacak sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

4. Yemekten önce su içmeyin:

Bu iştahınızın kapanmasına sebebiyet verebilir.

5. Süt için:

Su yerine olabildiğince süt tüketmeye çalışın. Yatmadan önce tükettiğiniz laktozsuz yağlu süt ayda 1 kg demek!

6. Önce protein sonra sebze:

Ana öğünlerinizde yemekleri tek tabakta birleştirmeyin. Protein ve karbonhidrat ağırlıklı yemekleri önce sebzeleri ise sona bırakın. Yemek sonunda meyve yiyecekseniz çok fazla çiğnenmesi gerekmeyen muz gibi meyveleri tercih edin.

7). İyi uyuyun:

Büyüme (GH) hormonunun en fazla salgılandığı dönem uyku dönemidir. Bu yüzden düzenli ve kaliteli bir uyku kilo almanızı kolaylaştıracaktır. Eğer sigara kullanıyorsanız uyumadan en az 3 saat önce sigara tüketmemeye çalışın. Uyumadan en az 2 saat önce çay ve kahve tüketmeyin.

İşte tüm bu 7 ipucu kısa sürede sağlıklı ve homojen bir şekilde kilo almanızda yardımcı olacaktır.

Bol Şans..